Search

Categories

Регулятори напруги

ПП «Променергія» постачає і вводить в експлуатацію силові регулятори напруги «РЕНАП».

Регулятори «РЕНАП»(ТУ У16396847.005-00)-силові напівпровідникові пристрої на базі тиристорних
модулів і швидкодіючих драйверів. Працює в ручному і в автоматичному режимах регулювання струму,
напруги, потужності навантаження, в системах автоматичного регулювання технологічних параметрів
на переробних підприємствах, заводах.
Регулятори «РЕНАП» призначені для живлення однофазним(до 100А) або трьохфазним (до 500А) струмом
Активних, активно-індуктивних навантажень, які допускають фазо імпульсне або часоімпульсне  регулювання напруги (ТЕНи, лампи, обмотки електромагнітів, трансформатори, асинхронні двигуни).

РЕНАП-1В     –   (до 25 А) однофазний (двохфазний) регулятор з фазоімпульсним регулюванням випрямленого струму (потужності) в активному або активно-індуктивному навантаженні, наприклад, в обмотках електромагніта вібродвигуна для регулювання продуктивності вібродозаторів і вібротранспортерів.

РЕНАП-1Д     –   (до 25А) – однофазний регулятор з фазо-імпульсним регулюванням струму в обмотках однофазного двигуна для регулювання продуктивності вентиляторів;

РЕНАП-1Т      –   (до 100А) – однофазний (двохфазний) регулятор з фазоімпульсним регулюванням струму (потужності) в активному або активно-індуктивному навантаженні, наприклад, в первиній обмотці трансформатора для обладнання по виготовленню будівельних і полимерних матеріалів.

РЕНАП-1Е      –   (до 100А) – однофазний  регулятор з фазоімпульсним регулюванням струму (потужності) в активному або активно-індуктивному навантаженні, наприклад в секціях ТЕН для обладнання нагріву.

РЕНАП-3В     –   (до 500А) – трьохфазний  регулятор з фазоімпульсним регулюванням струму (потужності) в активному або активно-індуктивному навантаженні, наприклад, в обмотці електромагнітного сепаратора.

РЕНАП-3Е      –   (до 500А) –, трьохфазний  регулятор з часоімпульсним регулюванням струму (потужності) в активному або активно-індуктивному навантаженні, наприклад в секціях ТЕН для обладнання нагріву.

РЕНАП-3Т      –   (до 500А) – трьохфазний  регулятор з фазоімпульсним регулюванням струму (потужності) в активному або активно-індуктивному навантаженні, наприклад, в первиній обмотці трансформатора для плавильного обладнання, в секціях ТЕН для обладнання нагріву.