Search

Categories

ГЕС Теребля, рівень.

terebl_kart640

ПП «Променергія» 19листопада 2011р. ввела в експлуатацію автоматичну дистанційну безпровідну систему вимірювання води верхнього бє´фу водосховища до будівлі Теребле-рікської ГЕС(с.Нижній Бистрий ).

box

Автоматична система контролю розроблена на на базі операційної системи Linux з використанням промислового комп’ютера PLC.

golovna

Ця система складається з енергонезалежного (DС24B) модуля вимірювання води з функцією безпровідної передачі даних (GPRS), проводової передачі даних рівня (RS485) до будівлі оператора-вимірювальника, двох станцій оператора, які знаходяться безпосередньо в операторській ГЕС і в обласній диспетчерській станції ПАТ «Закарпаттяобленерго».

grafic

Система контролює рівень вверхнього бє´фу перед смітєзатримуючою решіткою і після неї, а також результуючий перепад який свідчить про ступінь забрудненості сміттям. В функції системи також закладений параметер шидкості падіння рівня (dH/dt) водосховища який дозволяє не допустити обсування берегів водосховища при швидкому його спрацюванню. Всі дані параметри записуються і відображаються вигляді графіків.

Генеральний замовник проекту ПАТ «Закарпаттяобленерго»