Search

Categories

Модифікатор «Омега»

Модифікатор «Омега»

(Патент України, євразійський патент, світова заявка РСТ) відноситься до розряду відкриттів в галузі збереження енергії.

Кардинально змінюється уявлення відносно хімічних процесів струмоутворення в т.з. «Нетрадиційних» джерелах струму (акумуляторних пристроях всіх видів і типів).

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Модифікатор «Омега» змінює хімічну формулу процесу струмоутворення в свинцево-кислотних акумуляторах, внаслідок чого виключається сульфатація акумулятора (утворення діелектричної солі – сульфату свинцю) і, отже, не зменшується питома поверхня пластин акумулятора в процесі його експлуатації.

Всі компоненти модифікатора «Омега» знаходяться в розчиненому стані (на молекулярному рівні), не надаючи механічного впливу на пластини акумулятора.

Після застосування модифікатора «Омега» пластини акумулятора «цементуються» струмопровідними іонами, здобуваючи велику адгезію (міцність зчеплення).

На багато разів збільшується термін служби акумуляторних пластин (при відсутності заводського браку та дотримання рекомендацій до застосування модифікатора).

При 30% зносі застосування модифікатора приводить до відновлення первинних характеристик акумулятора.

Електротехнічні характеристики І ЕФЕКТИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Удвічі збільшується кількість струмопровідних іонів беруть участь у процесі струмоутворення, що призводить до підвищення ЕРС і ємності акумулятора на один ступінь (6СТ60 аналогічний за характеристиками 6СТ70).

Не відбувається википання електроліту, через здатність АКБ приймати заряд при напрузі до 15,6 В і, внаслідок цього, відпадає необхідність обслуговування акумулятора.

Відсутній внутрішній саморозряд в режимі зберігання, що забезпечує запуск двигуна через будь-які проміжки часу.

На багато разів збільшується кількість циклів «глибокого розряду» (у стандартному виконанні, згідно ГОСТ, цей показник дорівнює 200 циклів).

Збільшення ЕРС і ємності дозволяє значно полегшити запуск двигуна в умовах низьких температур, за рахунок збільшення крутного моменту (дизель) і збільшення подачі напруги на свічку (карбюратор). Швидкий запуск двигуна зменшує знос поршневий системи (70% зносу двигуна припадає на момент запуску), що виникає при тривалому русі поршнів без необхідного масляного тиску.

Скорочується в 2-3 рази час, необхідний для відновлення заряду, що особливо важливо при поїздках на короткі відстані, а також у темний час доби при підвищеному енергоспоживанні.

Після застосування модифікатора «Омега», в акумуляторі припиняються всі руйнівні процеси, що впливають на довговічність експлуатації АКБ