Search
Categories

ГЕС «Пробійна»2

bild

ПП «Променергія» 11 червня 2013р. здійснила пуск на паралельну роботу ГЕС «Пробійна 2». Ця електростанція знаходиться в селі Прбійнівка (Верховинський р-н, Ів-Франківської облласті). На даний момент ГЕС працює в автоматичному режимі без оперативного персоналу. Нами булла розроблена і впровадження дистанційно керована автоматична система управління трьома гідроагрегатами ГА1-55кВт, ГА2-132кВт, ГА3-55кВт, яка дозволяє управляти ГЕС «Пробійна 2» з основної станції ГЕС «Пробійна» з відстані 800м з допомогою опто-волоконної лінії передачі даних.

turbina

Ця система здійснює управління, контроль технологічного процесу та візуалізацію з допомогою системи SCADA, яка побудована на базі промислового комп’ютера PLC і мікроконтролерів контролю частоти обертання турбіни, вібрації турбіни, температури генератора, дистанційного контролю рівня верхнього б´єфа.

shchit

Система управління забезпечує автоматичний пуск, зупинку і аварійне відключення ГЕС, а також контролює включаючи:

Рівень води в верхньому б’єфі

Частоту обертів турбіни

Температури генератора

Енергетичні параметри генератора

Блокування та захисти

monitorws

Нововеденням в системі управління є опто-волоконна система передачі і прийому даних. З допомогою якої ведеться тотальний контроль енергетичних і технологічних параметрів системи та здійснюється управління трьома гідроагрегатами по спеціалізованому алгоритму.

Генеральний замовник проекту ПП «Миронюк В.В.»